Žádné kazy Žádné kazy

Pokyny před návštěvou

Pokud ke mě jdete na dentální hygienu poprvé, přečtěte si, prosím, následující informace.

Moji milí klienti a přátelé od 1.5.2017 jsem na mateřské dovolené, nějakou chvílí tedy budu muset vás a vaše zuby svěřit do péče mé kolegyně Veroniky. Telefon i email fungují stále stejně a odpovídám na ně přímo já. Děkuji za zachování přízně, těším se zase brzy na shledanou.

V případě nemoci (počítá se i kašel a rýma) nebo pokud se vám na rtu vytvoří opar, na ošetření nechoďte. Stačí poslat SMS, klidně i o půlnoci ;).

Týden před ošetřením vám o blížícím se termínu přijde email, den předem SMS. Pokud ne, je něco špatně a určitě mi zavolejte. Vyhneme se tak zbytečným komlikacím.

S sebou na ošetření si přineste váš zubní kartáček a pokud máte, i ostatní pomůcky, které pouříváte (mezizubní kartáčky, flosspic, solo kartáček). Kartáček si nekupujte nový, i když ten váš je již značně opotřebovaný. Při ošetření si budeme ukazovat správnou techniku čištění a já vám kartáček případně v ordinaci prodám (cena kartáčku je nižší než v obchodě). Pokud používáte kartáček elektrický, stačí přinést jen hlavičku. Pastu ani ústní vodu nosit nemusíte.

Těším se u mě v ordinaci.

← Zpět